Ειδήσεις

Ο Τσέπελης κατέθεσε το συνδυασμό του

Ολοκληρώθηκε το μεσημέρι του Σαββάτου η διαδικασία κατάθεσης των υποψηφιοτήτων του Συνδυασμού «Δύναμη για το Αύριο».

Συνοδευόμενος απο την Νομική Σύμβουλο του συνδυασμού κ. Δέσποινα Χατζηφωτιάδου, ο Υποψήφιος Δήμαρχος Ξάνθης κ. Μανώλης Τσέπελης κατέθεσε ενόπιων της Προέδρου του Πρωτοδικείου Ξάνθης, την δήλωση κατάρτισης και υποψηφιότητας του συνδυασμού.

Αναλυτικά τα ονοματεπώνυμα των υποψηφίων που καταρτίζουν τον συνδυασμό «Δύναμη για το Αύριο» είναι:

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΞΑΝΘΗΣ
Δημοτική Ενότητα Ξάνθης

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης)

1. Αγαθαγγέλου Ιγνάτιος του Αναστασίου (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
2. Αθανάσογλου Αναστασία του Ευαγγέλου (Υποψήφια δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
3. Αμβροσιάδης Παναγιώτης του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
4. Ασβεστόπουλος Γεώργιος του Παναγιώτη (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
5. Ασκαρίδης Ηλίας του Δημητρίου (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
6. Αχταρίδου – Τσαγγάλα Φεβρωνία (Φένια) του Ιωάννη (Υποψήφια δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
7. Βουλγαρίδου Κωνσταντινιά του Νικολάου (Υποψήφια δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
8. Γενιτζέ Δέσποινα του Δημητρίου (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
9. Γκιουρτζίδου Μαρίνα του Βασιλείου (Υποψήφια δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
10. Δημούδη Χρυσούλα του Κωνσταντίνου (Υποψήφια δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
11. Ελευθεριάδης Απόστολος του Γεωργίου (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
12. Ελευθεριάδου Ελένη του Ιωάννη (Υποψήφια δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
13. Ζερενίδης Ιωάννης του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
14. Ιατράκης Ιωάννης του Σωτηρίου Παναγιώτη (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
15. Ίλτσιος Φώτιος του Γεωργίου (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
16. Καμαρίδης Ιπποκράτης του Δημητρίου (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
17. Καρά Οσμάν Χασάν Λεβέντ του Χουσεΐν (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
18. Καραπαπάζογλου Χρήστος του Ανέστη (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
19. Κόκκινος Γεώργιος του Βασιλείου (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
20. Κοτένογλου Μαρία του Θεοδώρου (Υποψήφια δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
21. Κοτσάκη – Βερβελίδου Δημητρούλα του Ευαγγέλου (Υποψήφια δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
22. Κουράκ Σιουχεϊλιά του Μεμέτ-Ριτβάν (Υποψήφια δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
23. Κώστογλου Παναγιώτης του Δημητρίου (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
24. Λαχανά Παναγιώτα του Ευστρατίου (Υποψήφια δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
25. Μαυρίδου – Ευστρατίου Παρασκευή ( Βούλα) του Κωνσταντίνου (Υποψήφια δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
26. Μαυρομάτη Ελισάβετ του Γεωργίου (Υποψήφια δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
27. Μεχμέτ Ουστά Χουσεΐν του Τζεβδέτ (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
28. Μιχαηλίδης Βλαδίμηρος του Βαλέριου (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
29. Μουμίν Οκτάϊ του Σελήμ (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
30. Μούρκας Χρήστος του Αθανασίου (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
31. Μουσταφά Ογλού Αϊτσά του Τζαφέρ (Υποψήφια δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
32. Μουσταφά Ογλού Ινάτς (Λέων) του Ισμέτ (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
33. Μπακάλογλου Δημήτριος του Νικολάου (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
34. Μπαντάκ Σιαμπάν του Χουσεΐν (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
35. Μπατζακίδης Φανούριος (Φάνης) του Εμμανουήλ (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
36. Μπεκήρ Ογλού Σουά του Σουκρή (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
37. Μπογιάρ Αχμέτ Σελαϊντήν του Χουσεΐν (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
38. Μπούτος Ιωάννης του Αθανασίου (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
39. Μυλωνάς Γεώργιος του Ανέστη (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
40. Νικολαΐδου Αλεξάνδρα του Γεωργίου (Υποψήφια δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
41. Παντέλος Παντελεήμων του Αριστείδη (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
42. Πογκοσιάν Ντιάνα του Μαμικόν (Υποψήφια δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
43. Ρώσσογλου Σοφία του Νικολάου (Υποψήφια δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
44. Σαββάκη Ιωάννα του Ηλία (Υποψήφια δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
45. Σαρχόσης Ευστράτιος του Βασιλείου (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
46. Σεφερίδης Παναγιώτης του Κυριάκου (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
47. Σεφερλή Τσιδέν του Φαχρή (Υποψήφια δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
48. Σκουλαρίκη Αικατερίνη του Χαράλαμπου (Υποψήφια δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
49. Στογιαννίδης Δημήτριος του Ιωάννη (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
50. Στσέρμπακ Γιούλια του Βίκτορ (Υποψήφια δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
51. Τενεκετζή Ειρήνη του Ανέστη (Υποψήφια δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
52. Τζάτζος Κοσμάς (Μάκης) του Αναστασίου (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
53. Τσολακίδης Τριαντάφυλλος ( Άκης) του Γεωργίου (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
54. Φανουράκης Εμμανουήλ του Ιωάννη (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
55. Φιδάνη Ελευθερία – Μαρία του Δημητρίου (Υποψήφια δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
56. Χατζηγεωργίου Δημήτριος του Ιορδάνη (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
57. Χατζόγλου Φωτεινή του Παύλου (Υποψήφια δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
58. Χουσεΐν Χουσεΐν του Σαφέτ (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
59. Χουσεΐν Ογλού Οζάν του Χασάν (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )
60. Ψωμά Σοφία του Αθανασίου (Υποψήφια δημοτική Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Ξάνθης )

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Δημοτική Ενότητα Σταυρούπολης

(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δημοτικής Ενότητας Σταυρούπολης )

1. Εμμανουήλ Βασίλειος του Θωμά (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Σταυρούπολης)
2.Τσορμπατζίδης Γεώργιος του Ελευθερίου (Υποψήφιος δημοτικός Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Σταυρούπολης)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΞΑΝΘΗΣ

Δημοτική Ενότητα Ξάνθης

(Υποψήφιοι Σύμβουλοι κοινότητας Ευμοίρου)

1.Αβλαστιμίδου Μαρία του Νικολάου (Υποψήφια κοινοτική Σύμβουλος Κοινότητας Ευμοίρου )
2.Βογιατζής Νικόλαος του Δημητρίου (Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος Κοινότητας Ευμοίρου )
3.Δράκος Δημήτριος του Σταύρου (Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος Κοινότητας Ευμοίρου )
4. Δράμπουλα Αγγελική του Σωτηρίου (Υποψήφια κοινοτική Σύμβουλος Κοινότητας Ευμοίρου )
5.Μιχαηλίδου Μαρίνα του Ηλία (Υποψήφια κοινοτική Σύμβουλος Κοινότητας Ευμοίρου )
6.Μπεζεμερλής Δημήτριος του Μιλτιάδη (Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος Κοινότητας Ευμοίρου )
7.Παπαδόπουλος Γρηγόριος του Βιτάλη (Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος Κοινότητας Ευμοίρου )
8.Παπαδόπουλος Ιωάννης του Ανδρέα (Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος Κοινότητας Ευμοίρου )
9.Σελβίδης Χρήστος του Χαράλαμπου (Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος Κοινότητας Ευμοίρου )
10.Ταμπουλίδου Αγγελική του Βασιλείου (Υποψήφια κοινοτική Σύμβουλος Κοινότητας Ευμοίρου )
11.Χατζηνίκου Κυριάκος του Νικολάου (Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος Κοινότητας Ευμοίρου )

Δημοτική Ενότητα Ξάνθης
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι κοινότητας Κιμμερίων )

1.Άγκο Οζλέμ του Αχμέτ (Υποψήφια κοινοτική Σύμβουλος Κοινότητας Κιμμερίων )
2.Εμίν Ογλού Αμέτ Ραμαδάν του Μπαϊράμ (Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος Κοινότητας Κιμμερίων )
3.Εμίν Χασάν Ριτβάν του Ρετζέπ (Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος Κοινότητας Κιμμερίων )
4.Μακέδης Γεώργιος του Δημητρίου (Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος Κοινότητας Κιμμερίων )
5.Μαλκότς Ορχάν του Τζεμαλή (Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος Κοινότητας Κιμμερίων )
6.Μπαντάκ Μπεσήμ του Χουσεΐν(Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος Κοινότητας Κιμμερίων )
7.Μπογιάρ Σεδάτ του Ραμαδάν (Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος Κοινότητας Κιμμερίων )
8.Ντούραλη Ντιλέκ του Σαλή (Υποψήφια κοινοτική Σύμβουλος Κοινότητας Κιμμερίων )
9.Ρασήτ Μουμίν του Ραχήμ (Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος Κοινότητας Κιμμερίων )
10.Σκηνίτου Γαρυφαλιά του Γεωργίου (Υποψήφια κοινοτική Σύμβουλος Κοινότητας Κιμμερίων )
11.Τοπ Ιμπραήμ Μπεσμέ του Ραμαδάν (Υποψήφια κοινοτική Σύμβουλος Κοινότητας Κιμμερίων )

Δημοτική Ενότητα Ξάνθης
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι κοινότητας Ξάνθης )

1.Αντώνογλου Δημήτριος του Στεφάνου (Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος Κοινότητας Ξάνθης )
2.Απτήλ Ογλού Ισμαήλ του Ιμπράμ (Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος Κοινότητας Ξάνθης )
3.Αραβίδης Αντώνιος του Γεωργίου (Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος Κοινότητας Ξάνθης )
4.Αχμέτ Μολλά Ογλού Φατμά του Χιβζή (Υποψήφια κοινοτική Σύμβουλος Κοινότητας Ξάνθης )
5.Δελή Νουρτζάν του Χιλμή (Υποψήφια κοινοτική Σύμβουλος Κοινότητας Ξάνθης )
6.Ζουμπούλη Αθηνά του Γεωργίου (Υποψήφια κοινοτική Σύμβουλος Κοινότητας Ξάνθης )
7.Καδρή Ναζμιέ του Μπαχρή (Υποψήφια κοινοτική Σύμβουλος Κοινότητας Ξάνθης )
8.Καρακασίδου Αικατερίνη του Νικολάου (Υποψήφια κοινοτική Σύμβουλος Κοινότητας Ξάνθης )
9.Κιαμήλ Ογλου Σελαμή του Αχμέτ (Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος Κοινότητας Ξάνθης )
10.Κιοσσέ Σερπήλ του Χασάν (Υποψήφια κοινοτική Σύμβουλος Κοινότητας Ξάνθης )
11.Κόπανου Ανδρονίκη ( Ανδριάνα ) του Μενελάου (Υποψήφια κοινοτική Σύμβουλος Κοινότητας Ξάνθης )
12.Μεϊμαρίδης Νικόλαος του Κυριάκου (Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος Κοινότητας Ξάνθης )
13.Πανανού Δήμητρα του Ανέστη (Υποψήφια κοινοτική Σύμβουλος Κοινότητας Ξάνθης )
14.Πανδράκη Ζαφειρώ του Δοξάκη (Υποψήφια κοινοτική Σύμβουλος Κοινότητας Ξάνθης )
15.Σεμπαϊδίν Ογλού Ιμπραήλ του Νουριδίν (Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος Κοινότητας Ξάνθης )
16.Σιακήρογλου Σεφέρ του Ατνάν (Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος Κοινότητας Ξάνθης )
17.Σπάρταλης Σπυρίδων Δημήτριος του Γεωργίου (Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος Κοινότητας Ξάνθης )
18.Τζιβαρτζίδης Δημήτριος του Ευσταθίου (Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος Κοινότητας Ξάνθης )
19.Τόφογλου Χρυσοβαλάντης του Βασιλείου (Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος Κοινότητας Ξάνθης )
20. Τσακίρ Σουλεϊμάν Ογλού Μπαχάρ του Σεμπαεδίν (Υποψήφια κοινοτική Σύμβουλος Κοινότητας Ξάνθης )
21.Τσέπελης Γεώργιος του Αναστασίου (Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος Κοινότητας Ξάνθης )
22.Φυντανή Μαρία του Αντωνίου (Υποψήφια κοινοτική Σύμβουλος Κοινότητας Ξάνθης )
23.Χασάπης Κωνσταντίνος του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος Κοινότητας Ξάνθης )

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Δημοτική Ενότητα Σταυρούπολης
(Υποψήφιοι Σύμβουλοι κοινότητας Νεοχωρίου )

1.Αγιοβλασίτου Μαρία του Κωνσταντίνου (Υποψήφια κοινοτική Σύμβουλος Κοινότητας Νεοχωρίου )
2. Βουρνούκας Δημήτριος του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος Κοινότητας Νεοχωρίου )
3.Γκουτσάι Μαργαρίτα του Φρέντι (Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος Κοινότητας Νεοχωρίου )
4.Μαρίνου Βαρβάρα του Δημητρίου (Υποψήφια κοινοτική Σύμβουλος Κοινότητας Νεοχωρίου )
5.Σαββάκης Ηλίας του Αναστασίου (Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος Κοινότητας Νεοχωρίου )

Σχετικά Άρθρα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Διαβάστε Επίσης
Close
Back to top button