Το 7ο συνέδριο του ΠΑΣΟΚ θα διεξαχθεί στην Αθήνα στις 3 – 8 Μαρτίου 2005. Οι εκλογές για την ανάδειξη των συνέδρων θα γίνουν στο Ν. Ξάνθης σε εκλογικά τμήματα που θα συγκροτηθούν στους δήμους Ξάνθης, Τοπείρου, Βιστωνίδας, Αβδήρων, Σταυρούπολης και Μύκης (σε χώρους που θα γνωστοποιηθούν με επόμενη ανακοίνωση) στις 20 Φεβρουαρίου, ημέρα Κυριακή.

Το 7ο συνέδριο του ΠΑΣΟΚ θα διεξαχθεί στην Αθήνα στις 3 – 8
Μαρτίου 2005.

Οι εκλογές για την ανάδειξη των συνέδρων θα γίνουν στο Ν.
Ξάνθης σε εκλογικά τμήματα που θα συγκροτηθούν στους δήμους Ξάνθης, Τοπείρου,
Βιστωνίδας, Αβδήρων, Σταυρούπολης και Μύκης (σε χώρους που θα γνωστοποιηθούν με
επόμενη ανακοίνωση) στις 20 Φεβρουαρίου, ημέρα Κυριακή.

Η ψηφοφορία θα αρχίσει στις 9 π.μ. και θα τελειώσει στις 6
μ.μ. και θα γίνει με μυστική ψηφοφορία, ενώπιον τριμελών ή πενταμελών
εφορευτικών επιτροπών που θα οριστούν από το κλιμάκιο του ΕΣΥΑΝ σε συνεργασία με
τη νομαρχιακή επιτροπή. Τα ψηφοδέλτια συγκροτούνται από υποψηφίους που είναι
γραμμένοι στις οργανώσεις αυτών των περιοχών.

Κατάσταση υποψηφίων συνέδρων

Δήμου Ξάνθης

1. Ακριβόπουλος Γρηγόριος

2. Αλεξούδης Ηλίας

3. Γκερπε Σαμπρή

4. Δαουτάκης Αρχοντής

5. Δημητριάδου Νίτσα

6. Δόντσος Δημήτρης

7. Ιωάννου Ελένη

8. Καραλίδης Φώτης

9. Κιοσσέ Ελένη

10. Κοντογιαννίδης Κυριάκος

11. Κυρμανίδης Αναστάσιος

12. Ναβροζίδης Γιώργος

13. Ξυνίδης Αθανάσιος

14. Ξυνίδης Σωκράτης

15. Παναγιωτόπουλος Θεόδωρος (Ρούλης)

16. Παπαβασιλείου Νίκος

17. Παπαδόπουλος Θεόδωρος

18. Ραντζογλου Τριανταφυλλιά

19. Στεφανίδης Κώστας

20. Τριανταφυλλίδου Μαρία

21. Τσαουσέλη Ελένη

22. Τσαρτσάρας Αχιλλέας

23. Τσούλου Συρματένια

24. Ψωμιάδης Κων/νος

Δήμου Βιστωνίδας

1. Αθανασόπουλος Χαράλαμπος

2. Ελευθεριάδης Απόστολος

3. Ελευθεριάδου Μουμτζίδου Ελένη

4. Τοφέας Γεώργιος

5. Τσολακίδης Βασίλης

6. Χαϊτίδης Δημήτριος

7. Χαλκίδης Σπύρος

8. Καραγιαννίδου Χαβατζανίδου Γεωργία

Δήμου Τοπείρου

1. Βομβαρδας Αρχοντής

2. Μαγγίνα Αθανασία

3. Μιχαηλίδης Παναγιώτης

4. Μπεμπεκίδης Αγγελος

5. Στράντζαλης Δημοσθένης

6. Τριανταφυλλίδης Νεόφυτος

7. Ψεμματάς Δημήτρης

Δήμου Αβδήρων

1. Εμμανουηλίδης Στέργιος

2. Καρπούζης Ιωάννης

3. Μακράκης Μιχάλης

4. Μιχαηλίδου Ευαγγελία

Δήμου Μύκης

1. Καπτζά Ιδρίς Χασάν

2. Καρά Χασάν Γκιουλ Μπεϊάζ

3. Κεχαγιά Χαϊρη

4. Κιουρτ Γιακούπ

Δήμου Σταυρούπολης

1. Βερβερίδου Χρυσούλα

2. Κιουρετζή Αργυρώ

Κατάσταση υποψηφίων συνέδρων

Νεολαίας Δήμου Ξάνθης

1. Δαλατσης Κώστας

2. Μυρωνίδης Χρήστος

3. Νερατζάκη Δήμητρα

Κατάσταση υποψηφίων συνέδρων

Σπουδάζοουσας Νομού Ξάνθης

1. Βασιλείου Αναστάσιος

2. Μανη Ευαγγελία

3. Μπαλτάς Σωκράτης

4. Παπάζογλου Γιάννης

5. Σαρκατζη Ελένη

Κατάσταση υποψηφίων συνέδρων

Νεολαίας Δήμου Βιστωνίδας

1. Μαμούτ Αϊσέλ

2. Μουρατίδης Γιώργος

3. Πουτακίδης Λάζαρος

4. Τοροσίδης Κώστας

Κατάσταση υποψηφίων συνέδρων

Νεολαίας Δήμου Μύκης

1. Καράνταϊ Γκιοκχάν

2. Οσμαντζα Ιλχάν

3. Ουζούν Ιρφάν