Διεύθυνση: Μακεδονίας 4, Ξάνθη, Τ.Κ. 67100 - Τηλ.: 25410 21717 - e-mail: agonasxan@gmail.com
 Πρωτοσέλιδο 
Παρασκευή, 21 Σεπτεμβρίου, 2018
8475
 
 

ΤΡΙΤΗ

 

11/9/2018

 

Α΄ΚΑΜ

Διομήδεια,Παλαιός και Νέος Ζυγός,Πετεινός,Φελώνη,Βαφέϊκα,

Μαγικό,Αυξέντιο,Παλαιό Κατράμιο,Λεύκη,Τοξότες,Γαλάνη,

Μικρό και Μεγάλο Τυμπανο

09. 00  - 15.00

Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ, 

Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ και

Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

 

Β΄ΚΑΜ

Κιμμέρια,Πηγάδια,Άκαρπο,Γρήγορο,

Πολύσιτος, Βελοχώρι, Λευκόπετρα, Σήμαντρα, Φίλια, Σέλερο, Σέλινο, Συδινή, Ν. Κεσσάνη, Σούνιο.

09. 00  - 15.00

Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ

Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΞΑΝΘΗΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ

 

12/9/2018

 

Α΄ΚΑΜ

Κυψέλη, Μέλισσα, Εξοχή, Δέκαρχο, Μικρό Τύμπανο, Μεγάλο Τύμπανο, Κρεμαστή, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Κοσμητή, Άγιος Αθανάσιος, Άβατο,

Ν. Εράσμιο, Όλβιο

09. 00  - 15.00

Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

 

Β΄ΚΑΜ

Πετείνος, Διομήδεια, Μαγικό,

Παλαιός και Νέος Ζυγός,

Φελώνη, Βαφέϊκα, Πηγάδια,

Μάγγανα, Άβδηρα, Μυρωδάτο

09. 00  - 15.00

Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

ΠΕΜΠΤΗ

 

13/9/2018

 

Α΄ΚΑΜ

Δαφνώνας, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά,Κομνηνά,Λυκοδρόμιο

09. 00  - 15.00

Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

(Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

 

Β΄ΚΑΜ

Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν. Κεσσάνη, Π. Λάγος,Ποταμιά,Μάνδρα, Πεζούλα, Άβδηρα, Μυρωδάτο,Γκιώνα

09. 00  - 15.00

Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

14/9/2018

 

Α΄ΚΑΜ

Σμίνθη,Μύκη,Γοργόνα,Σάτρες,

Τέμενος

17. 00  - 24.00

Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

 

Β΄ΚΑΜ

Κιμμέρια,Λευκόπετρα,Σέλερο,

Άκαρπο,Σήμαντρα,Γρήγορο,Φίλια,

Σούνιο,Πολύσιτος,Σέλινο,Συδινή,

Ν.Κεσσάνη,Πόρτο Λάγος,Κουτσό

17. 00  - 24.00

Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ και

Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

16/9/2018

 

Α΄ΚΑΜ

Ν. Εράσμιο, Δασοχώρι, Μάγγανα, Δάφνη, Όλβιο, Άβατο, Τοξότες,Γαλάνη, Άγιος Αθανάσιος, Θαλασσιά, Κοσμητή, Μέγα Τύμπανο, Μικρό Τύμπανο

17. 00  - 24.00

Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

 

Β΄ΚΑΜ

 

Mελίβοια,Αιμόνιο,Δημάριο,Κοτύλη,

Πάχνη

17. 00  - 24.00

Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)