Διεύθυνση: Μακεδονίας 4, Ξάνθη, Τ.Κ. 67100 - Τηλ.: 25410 21717 - e-mail: agonasxan@gmail.com
 Πρωτοσέλιδο 
Παρασκευή, 16 Νοεμβρίου, 2018
8514
 
 

ΗΜΕΡΑ

 

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ

ΩΡΑΡΙΟ

 ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

 

14/5/2018

 

Α΄ΚΑΜ

Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος,                       Γλαύκη

09.00-15.00

Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

 

Β΄ΚΑΜ

Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Λεύκη, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια, Λευκόπετρα,Σέλερο, Άκαρπο, Βελοχώρι,Τοξότες,Γαλάνη,

Μικρό και Μεγάλο Τύμπανο

17.00-24.00

Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ και

Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

ΤΡΙΤΗ

 

 

15/5/2018

 

Α΄ΚΑΜ

Κιμμέρια,Πηγάδια,Άκαρπο,Γρήγορο,

Πολύσιτος, Βελοχώρι, Λευκόπετρα, Σήμαντρα, Φίλια, Σέλερο, Σέλινο, Συδινή, Ν. Κεσσάνη, Σούνιο.

17.00-24.00

Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ

Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΞΑΝΘΗΣ)

 

Β΄ΚΑΜ

Διομήδεια,Παλαιός και Νέος Ζυγός,Πετεινός,Φελώνη,Βαφέϊκα,

Μαγικό,Αυξέντιο,Παλαιό Κατράμιο,Λεύκη,Τοξότες,Γαλάνη,

Μικρό και Μεγάλο Τυμπανο

09.00-15.00

Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ, 

Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ και

Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

ΤΕΤΑΡΤΗ

 

16/5/2018

 

Α΄ΚΑΜ

Κυψέλη,Μέλισσα, Εξοχή,Δέκαρχο, Μικρό Τύμπανο, Μεγάλο Τύμπανο,Κρεμαστή, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Κοσμητή, Άγιος Αθανάσιος, Άβατο,

Ν. Εράσμιο,Όλβιο

09.00-15.00

Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

 

Β΄ΚΑΜ

Πετεινός,Διομήδεια,Μαγικό,Παλαιός και Νέος Βαφέϊκα,Πηγάδια,

Μάγγανα,Άβδηρα,Μυρωδάτο

17.00-24.00

Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ και

Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

ΠΕΜΠΤΗ

 

17/5/2018

 

Α΄ΚΑΜ

Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν. Κεσσάνη, Π. Λάγος,Ποταμιά,Μάνδρα, Πεζούλα, Άβδηρα, Μυρωδάτο,Γκιώνα

17.00-24.00

Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

 

Β΄ΚΑΜ

Δαφνώνας, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά,Κομνηνά,Λυκοδρόμιο

09.00-15.00

Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

(Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

18/5/2018

 

Α΄ΚΑΜ

Κιμμέρια,Λευκόπετρα,Σέλερο,

Άκαρπο,Σήμαντρα,Γρήγορο,Φίλια,

Σούνιο,Πολύσιτος,Σέλινο,Συδινή,

Ν.Κεσσάνη,Πόρτο Λάγος,Κουτσό

17.00-24.00

Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ και

Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

 

Β΄ΚΑΜ

Σμίνθη,Μύκη,Γοργόνα,Σάτρες,

Τέμενος

17.00-24.00

Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

ΚΥΡΙΑΚΗ

20/5/2018

 

Α΄ΚΑΜ

 

Mελίβοια,Αιμόνιο,Δημάριο,Κοτύλη,

Πάχνη

17.00-24.00

Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

 

Β΄ΚΑΜ

Ν. Εράσμιο, Δασοχώρι, Μάγγανα, Δάφνη, Όλβιο, Άβατο, Τοξότες,Γαλάνη, Άγιος Αθανάσιος, Θαλασσιά, Κοσμητή, Μέγα Τύμπανο, Μικρό Τύμπανο

09.00-15.00

Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)